Zatvoriť

Domény

Domény

Prakticky povedané, Vaša doména (webová adresa) je jadrom Vašej internetovej identity, Vaša online značka. Vaši zákazníci a priatelia si budú toto meno pamätať a používať ho vtedy, ak budú chcieť nájsť Vašu stránku, Vaše produkty alebo služby. A odkedy žiadne dve spoločnosti nemôžu súčasne vlastniť rovnakú doménu (webovú adresu), Vaša internetová identita je úplne jedinečná.

Z technickej stránky je doména adresný pojem používaný na identifikáciu a lokalizáciu počítačov na internete. Kým počítače používajú Internet Protocol (IP) numbers - IP číslo na lokalizáciu na internete, zapamätať si takéto číslo je pre ľudí dosť obtiažne. A preto boli vyvinuté domény, aby sa na identifikáciu internetovej adresy mohli používať ľahko zapamätateľné slová alebo frázy.

Naša spoločnosť Vám vie okrem samotného vytvorenia webovej stránky resp. zabezpečenia priestoru pre Vašu stránku-webhosting, zaregistrovať aj domény .sk, .eu, .cz, .com, .net, .org, .name, .biz, .info. Je možné zaregistrovať aj veľa ďalších typov domén, tieto typy registrujeme po dohode so zákazníkom.

Viac informácii o cenách domén sa dozviete v sekcii Cenník domén.

Načítanie...
Načítanie...