Zatvoriť

Často kladené otázky

Často kladené otázky

Otázka: Aké sú orientačné ceny pri tvorbe stránok?

Odpoveď: Pri osobnej a firemnej prezentácii priemerného rozsahu (do 6 podstránok) sa cena pohybuje zhruba od 250 € do 400 €, stránky väčšieho rozsahu alebo stránky s priemerným počtom stránok, no so špecifickým obsahom, od 400 €. Ceny elektronických obchodov sa pohybujú v rozmedzí od 500 € , pričom cena závisí v prvom rade na tom, či sa jedná o implementáciu niektorého z existujúcich open-source riešení internetového obchodu alebo o obchod "šitý na mieru" pre toho-ktorého zákazníka, a, samozrejme, od počtu kategórií tovarov a samotného počtu ponúkaných tovarov-tj. od veľkosti e-shopu.

Otázka: Účtujú sa nejaké mesačné poplatky za údržbu stránky?

Odpoveď: Nie. Stránka je vytvorená a odovzdaná zákazníkovi do používania v požadovanom rozsahu v stanovenom termíne a podľa dohodnutej ceny. Ďalšie, dodatočné úpravy stránky, sú po dohode účtované hodinovou sadzbou.

Otázka: Aký je postup pri realizácii webovej stránky?

Odpoveď: Na úvodnom stretnutí(telefonáte) sa dohodneme, aké náležitosti od stránky požadujete, a určíme základné ciele, ktoré chceme touto stránkou dosiahnuť. Následne spoločne určíme kľúčové slová, na základe ktorých sa vyberie vhodný názov pre Vašu novú doménu. Ďalším krokom je návrh, konzultovanie a schválenie grafického dizajnu novej stránky. Po schváleni dizajnu začína samotné spracovanie jednotlivých súčastí stránky. Posledným krokom je naplnenie stránky obsahom, ktorý prejde pred umiestnením na stránku optimalizáciou.

Otázka: Viete nám zabezpečiť prvé miesta vo vyhľadávačoch?

Odpoveď: Nie, a ak Vám niekto tvrdí, že to dokáže spraviť, tak Vám klame. Vieme zabezpečiť, aby boli splnené všetky technické predpoklady k tomu, aby Vaša stránka stúpala vo vyhľadávačoch. Naviac Vám vieme zabezpečiť registráciu vo veľkom množstve existujúcich katalógov. Otázka: Poskytujete webhosting priamo na vašich serveroch ? Odpoveď: Nie, no hosting Vašich stránok Vám zabezpečíme bez akýchkoľvek zdržaní a starostí na serveroch renomovanej slovenskej webhostingovej spoločnosti, s ktorou spolupracujeme.

Načítanie...
Načítanie...