Zatvoriť

Firemná stránka

Firemná stránka

Potrebujete vytvoriť novú firemnú webovú stránku? Alebo už firemnú stránku máte a zaujíma Vás optimalizácia webstránky, aby ste mali rastúce príjmy aj z Internetu?

Ak ste majiteľ firmy a zatiaľ nemáte vlastnú firemnú stránku, ste na správnom mieste. Ponúkame Vám možnosť takúto internetovú prezentáciu Vašej spoločnosti získať v priebehu krátkeho času a stať sa tak viditeľným pre celý svet.

Ak spoločnosť v dnešnej dobe nemá internetovú prezentáciu, je to luxus - alebo obrovský hazard s firemnými peniazmi! Strácate ich... Existuje niekoľko hlavných, no jednoduchých dôvodov, prečo firma potrebuje kvalitnú webovú stránku:

  • internet sa stáva zdrojom všetkých informácií - zlaté stránky sa tiež prenášajú do elektronickej formy :-)
  • ak ste veľká spoločnosť a myslíte si, že máte stabilných partnerov, nečudujte sa, ak časom Vaše miesto prevezme maličká "firmička", ktorá má prepracovaný online biznis
  • svet sa zrýchľuje, informácie o Vás musia byť okamžite k dispozícií: kontakty, referencie a hlavne Vaša ponuka
  • dnešné Vami tlačené prospekty a katalógy prenesením na webovú stránku firmy ušetria veľké náklady pre spoločnosť!

Ak už máte firemnú stránku...

Ak už máte firemnú stránku, nie je jedno akú! K tomu, aby Vaša webová stránka spĺňala svoj účel, musí spĺňať niekoľko základných prvkov webstránok, a teda dobrá stránka musí byť: dizajnovo príjemná užívateľsky komfortná obsahovo hodnotná na Internete nájditeľná

Načítanie...
Načítanie...